субота, 21 Вересень 2019, 4:22

Гвинтовий (шнековий) конвеєр

Гвинтовий (шнековий) конвеєр стаціонарний загальнопромислового призначення призначений для транспортування в горизонтальному і похилому (під кутом до 900) положеннях, при температурі до 800С пилоподібних, порошкоподібних, дрібнокускових (розмір шматка до 20 мм.), неабразивних і абразивних насипних вантажів.

Гвинтові конвеєри також призначені для транспортування зерна і продуктів його переробки і працюють в комплексі з високопродуктивним устаткуванням млинів.

Гвинтовий конвеєр є транспортувальною машиною безперервної дії, робочим органом якої є гвинт, що обертається в закритому жолобі

Напрям обертання гвинта – правий або лівий. У конвеєрах з діаметром гвинта 200 і 315 мм гвинтова спіраль може бути виконана суцільною, або набиратися з лопаток які жорстко закріплені на валу гвинта і утворюють гвинтову лінію. У гвинтових конвеєрах з діаметром гвинта 400 мм гвинтова спіраль виконується суцільною.

Гвинтові конвеєри поставляються уніфікованими секціями, що мають в залежності від вимог замовника, завантажувальні і розвантажувальні патрубки.

 

Технічна характеристика:
Діаметр гвинта,мм 160; 200; 250; 315; 400
Максимальна довжина,м 3….30
Продуктивність, м3/год 4….80
Частота обертання гвинта, об/хв 80….140
Потужність приводу, кВт до 11

За бажанням замовника можуть поставлятися системи гвинтових конвеєрів, що складаються з трьох конвеєрів, розташованих або по трикутнику у вертикальній площині, або в ряд по горизонтальній площині. Вказані системи збираються з уніфікованих секцій і мають загальний привід.

  Завантажити PDF Замовити