четвер, 17 Січень 2019, 15:28

Каркаси сонячних батарей

Одним з перспективних напрямків роботи ПАТ «Конвеєр» являється виготовлення на потреби замовника металоконструкцій каркасів сонячних батарей. Потужна технічна і технологічна база, а також кваліфікований персонал інженерів та робітників гарантує якість виконання робіт.

Ми виготовляємо металоконструкції рам та каркасів сонячних батарей різної складності.

 

 

 

Підприємство розробляє і виготовляє збірні і збірно-зварні металоконструкції і деталі до них, різних типів, видів і цільового призначення (промислового, складського, будівельного, захисного, бар’єрного, охоронного, фермового, тощо), внутрішнього та зовнішнього виконання (по покриттю), довільної форми, та габаритів. ПрАТ “Конвеєр” на замовлення виготовляє металоконструкції в розбірному вигляді з подальшим транспортуванням власним транспортом, або транспортом Замовника та проведенням монтажних робіт на території замовника і згідно розробленого заводом чи Замовником регламенту як на території України і СНД так і за кордон.

При проведенні технічних розрахунків проводиться оптимізація конструкцій у відповідності до технічних навантажень згідно завдання. Складальні роботи металоконструкцій проводяться із застосуванням широкого асортименту передової ручної зварювальної техніки іноземного і вітчизняного виробництва (півавтоматів та автоматів із струмами до 500 Ампер). Роботи проводяться як в відкритому середовищі так і в середовищі захисних газів (аргон-вуглекислота).