субота, 21 Вересень 2019, 3:45

Скребковий конвеєр

Скребкові конвеєри призначені для транспортування порошкоподібних, зернистих та кускових не липких насипних вантажів з температурою до 100°С в різних галузях промисловості. Скребковий конвеєр являє собою закритий жолоб, що утворюють послідовно з’єднані між собою секції, в середині яких рухаються дві гілки замкнутого тягового ланцюга з закріпленими скребками. Натяжка ланцюгів здійснюється натяжним пристроєм.

 
 
 
 
 
 
 

Траса конвеєра може бути горизонтальною, похилою до 45о. Конвеєр скребковий є нереверсивний, тобто вантаж транспортується тільки в одну сторону. Конвеєри призначені для роботи в приміщенні з нормальним рівнем запиленості, що не відносяться до категорії вибухонебезпечних або пожежонебезпечних, а також можуть встановлюватися і під навісом. Середня частина конвеєра (короб) може розміщуватися і на відкритому повітрі. При потребі експлуатації конвеєрів на відкритих площах слід забезпечити укриття приводної та натяжної секції конвеєра від попадання опадів, та вологи.

Тяговий орган скребкового конвеєра складається з тягового пластинчатого ланцюга ДСТУ 588-81 та скребків. Матеріал скребків – сталь, додатково скребки можуть бути футеровані гумою.

Тяговим органом може бути також круглоланковий або тяговий вильчатий ланцюг.

Привідна секція конвеєра скребкового комплектується мотор-редукторами імпортного виробництва. Мотор-редуктор з полим валом насаджується на вісь привідного барабана. При такій конструкції немає необхідності в ланцюгові, пасовій чи інших передачах, що суттєво впливає на вартість конвеєра в цілому.

Технічна характеристика: Комплектація:
Продуктивність, т/год до 200 – Приводна секція
Швидкість руху скребків, м/с 0,6…4,4 – Натяжна секція
Тип натяжного пристрою Гвинтовий – Проміжна секція
– Тяговий орган

Скребкові конвеєри в порівнянні з гвинтовими (шнековими) конвеєрами відрізняються більшою пропускною здатністю
при меншій площі поперечного перерізу. Додатково можуть укомплектовуватись ручними та автоматичними шиберними заслінками з електро або пневмоприводом.

Завантажити PDF Замовити