субота, 21 Вересень 2019, 4:27

Телескопічний конвеєр

Телескопічні стрічкові конвеєри використовуються для переміщення штучних вантажів у горизонтальному і нахилених під кутом 18-20° напрямках. В основному такі конвеєри призначені для транспортування вантажів у мішках, ящиках, коробках: на складах, в супермаркетах, торгових мережах, митних терміналах. Основною відмінністю є те, що довжина конвеєра змінна, а також регулюється швидкість руху стрічки. Такий вид траспорту незамінний при завантажо-розвантажувальних роботах, також може використовуватися в автоматичних транспортних лініях.

Тяговим органом є конвеєрна стрічка шириною 500мм, 650мм. В залежності від вантажу, що транспортуватиметься, стрічка може бути звичайна, хімічностійка або харчова. Рух тягового органу забезпечує мотор-барабан виробництва ПрАТ “Конвеєр”. У приводі механізму зміни довжини конвеєра застосовуються мотор-редуктори імпортного або вітчизняного виробництва.

Конвеєр телескопічний може бути пересувним, стаціонарним, горизонтальним, похилим та з регулюванням кута підйому.

Технічна характеристика:
Продуктивність, т/год 0,5…20
Довжина, м 2…4
Швидкість руху стрчки, м/с 0,64…1,4
Ширина стрічки, мм 500…650
Хід натягу, мм 100…300
Потужність приводу, кВт 1,5…2,2
Конвеєри стрічкові телескопічні можуть бути додатково укомплектовані: - Частотним перетворювачем (для регулювання швидкості руху стрічки) - Давачем контролю швидкості стрічки

Завантажити PDF

Замовити