субота, 21 Вересень 2019, 3:31

Трубний конвеєр

Перспективний вид безперервного транспорту для сипучих вантажів, незамінний на виробництві з такими вимогами: пилонепроникність; безшумність у роботі; транспортування токсичних або гарячих (до 200°С) сипучих матеріалів.

Використання трубного ланцюгового конвеєра охоплює: хімічні комбінати з виробництва мінеральних добрив, цементні комбінати, цукрові заводи, тютюнові фабрики, комбінати з виробництва алюмінію, коксу, активованого вугілля та інше, підприємства з виробництва керамічних та скляних виробів; целюлозно-паперові комбінати тощо.

Відповідно до потреб виробництва трубний ланцюговий конвеєр може виготовлятися у вертикальному (30 м. довж.), а також в горизонтальному (50 м. довж.) виконанні.

Максимальна продуктивність трубного ланцюгового конвеєра становить 30 т за годину. За бажанням замовника комплект можна доповнити нестандартними пристроями (бункером, пристроєм для очищення ланцюга, шлюзовими заcлінками, шлюзовими дозаторами).

Якщо траса конвеєра є криволінійною в трубних ланцюгових конвеєрах використовуються спеціальні поворотні пристрої на зірочці. Підприємством виготовляються повороти від 10 до 180 градусів для будь-якої складності траси конвеєра .

Імпортні мотор-редуктори («NORD», «SEW-EURODRIVE»), що застосовують у приводах конвеєрів, вони кріпляться на валу приводної секції. Основною перевагою такої конструкції є відсутність рами під двигун і редуктор, та муфт.

Секція натягу обладнана пружинно-гвинтовим механізмом за допомогою якого натяг ходової частини здійснюється автоматично під дією пружин. В залежності від складності траси та довжини конвеєра визначається хід та зусилля натягу.

Ходову частину легко ремонтувати, змінними є скребки, на секціях труб передбачено люки для ремонту і огляду. Секції можна змінювати не демонтуючи тяговий орган. Скребки, що рухаються в середині труби діаметром 100…200 мм, в залежності від виду вантажу можуть бути металевими або бандажованими поліамідом, вулколаном, тощо.

Трубні ланцюгові конвеєри можуть бути також додатково укомплектовані шлюзовими дозаторами, шиберними заслінками, як ручними так і з електро, чи пневмоприводом. Комплектація конвеєра даним обладнанням дозволяє здійснювати подачу транспортуючого матеріалу автоматично, або програмно.

 

Технічні характеристики: Комплектація:
Діаметр труби, мм 114-168-219 - Секція приводна
Максимальна довжина, м до 50 - Секція натягу
Максимальна висота підйому, м до 30 - Повороти
Продуктивність, т/год. до 30 - Труба транспортна
Максимальна швидкість руху, м/с 0,35 - Ходова частина
Потужність приводу кВт до 11 - Додаткове обладнання

Основними перевагами трубних конвеєрів у порівнянні з іншими видами транспортуючих машин є відсутність перемішування і руйнування матеріалів, що транспортуються, зниження витрат на електроенергію в 10-20 раз в порівнянні з пневмотранспортом і шнековими конвеєрами, простота і зручність в обслуговуванні, зниження експлуатаційних витрат.

Завантажити PDF Замовити